BVRLA motokárový závod vybírá více než 5 000 GBP pro automobilovou charitu BEN

Tým Fleetdrive:Jamie Pearson, Will Fairhead a Mike Potter

Výbor leasingových makléřů BVRLA získal více než 5 000 GBP pro charitu automobilového průmyslu BEN prostřednictvím každoročního závodu motokár Broker200.

Závod motokár, který se koná čtvrtý ročník, viděl minulý týden 20 týmů z řad sponzorů, leasingových makléřů, půjčoven a výrobců vozidel do Daytony Milton Keynes.

Po dvou a půl hodinách soutěžního závodění protnul Fleetdrive Management cílovou čáru na prvním místě, před Autodata o pouhých 66 sekund.

Na stupně vítězů se umístil tým z Fleet Assist, který dokončil 112 kol na mezinárodním okruhu dlouhém 1100 m.

Mike Potter, předseda výboru leasingových makléřů BVRLA, řekl:„Letošní závod byl neuvěřitelně náročný.

"Začali jsme na vlhké trati, během kvalifikace a pak znovu ke konci závodu lehce sprchlo."

"Bylo to velmi konkurenční, ale všichni jsme tam byli, abychom získali peníze pro BEN, a jsme rádi, že jsme mohli pomoci tak cenné věci."

Nejrychlejší kolo dne zajel Matt Bastin of Charge s časem 1:11,049.